O firmie

Firma MULTIMAX z siedzibą w Radomiu zajmuje się montażem nowoczesnych instalacji przeciwpożarowych.

Co obejmuje nasza oferta?

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem oraz zapewniamy obsługę serwisową systemów przeciwpożarowych w obiektach budowlanych dowolnego typu. Realizujemy zlecenia w halach przemysłowych, magazynach, obiektach biurowych, bibliotekach, archiwach, elektrowniach, rafineriach i wielu obiektach specjalistycznych.

Naszym Klientom polecamy systemy przeciwpożarowe:

  • instalacje ppoż tryskaczowe,
  • instalacje ppoż pianowe,
  • instalacje ppoż mgłowe,
  • instalacje ppoż gazowe.

Stawiamy na bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego starannie dobieramy elementy potrzebne do budowy zamówionych systemów, a prace wykonujemy w oparciu o restrykcyjne normy (polskie i ogólnoeuropejskie).

Dlaczego my?

W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie branżowe zdobyte podczas realizacji wykonywanych dla wielu przedsiębiorstw z całej Polski. Na swoim koncie posiadamy także współpracę ze znanymi firmami zagranicznymi. Zatrudniamy kadrę inżynierów o wysokich kwalifikacjach oraz ekipy certyfikowanych monterów.

Wysoki poziom obsługi jest naszym priorytetem, dlatego na bieżąco śledzimy branżowe nowinki i zapewniamy specjalistyczne szkolenia dla naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu – nasz konsultant udzieli wszystkich informacji dotyczących świadczonych usług i oferowanych systemów oraz pomoże dobrać rozwiązanie szyte na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.