Informacja

Szanowni Państwo,

W tej chwili nie tylko nasza firma, ale całe nasze globalne społeczeństwo znajduje się w wyjątkowym stanie, co wynika z transgraniczne rozprzestrzeniania się koronawirusa (Sars CoV-2). Jednak my jako firma oraz Wy jako nasi Pracownicy  – wspólnie jesteśmy zobowiązani do dotrzymania wiążących nas umów.

Obowiązkiem Państwa, jako naszych Pracowników jest pozostawania w dalszym ciągu do stałej dyspozycji Firmy zgodnie z obowiązującą umową o pracę.

Zwracamy uwagę, że o ile nie otrzymacie innej informacji / wytycznej od nas, przepisy dotyczące umowy o pracę są dla Was w dalszym ciągu wiążące. Będziecie na bieżąco informowani o ciągłości wykonywanych prac w naszej Firmie.

Obecnie nie ma powodu, by sytuacja w której się znajdujemy wpływała negatywnie na  wykonywaną przez Was pracę.  Jeśli jednak ktokolwiek z Pracowników naruszy swoje obowiązki poprzez bezpodstawne porzucenie pracy, musi wziąć pod uwagę konsekwencje prawne, których chcemy uniknąć w interesie Pracowników i Firmy.

Będziemy informować Państwa na bieżąco telefonicznie oraz mailowo o aktualnościach dotyczących pracy na budowach.

Podsumowując, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby utrzymać Firmę w stabilnej sytuacji i wykorzystamy wszelkie środki aby w miarę naszych możliwości zapewnić Wam – Pracownikom bezpieczeństwo finansowe.

W razie jakichkolwiek pytań udzielimy niezbędnych informacji.